Director de Magazin
ZASS PROTEUS
Timisoara ,Romania
35 zile în urmă
source : wowjob

DESCRIERE JOB

  • locatie : Timisoara
  • Oportunitatea dezvoltarii unei cariere de succes.
  • RESPONSABILITATI :

    Persoana care va ocupa aceasta pozitie, va trebui sa desfasoare urmatoarele activitati :

  • Analiza evolutiei cererii si a volumului de vanzare a produselor si serviciilor
  • Planificarea si comanda necesarului de marfa
  • Urmarirea realizarii normei (target) de vanzari ale magazinului
  • Administrarea gestiunii magazinului - Garantie conform legii gestiunilor
  • Implementerea campaniilor publicitare si de promovare ale magazinului.
  • Solutionarea problemelor din plan financiar, juridic, organizatoric si comercial
  • Reprezinta compania in fata autoritatiilor si institutiilor locale
  • Supervizarea si coordonarea personalul din subordine - vanzatori.
  • CANDIDATUL IDEAL :

    Persoana pe care o cautam raspunde la urmatoarele cerinte :

  • studii superioare (economice sau tehnice);
  • experienta pe o poziţie similară - obligatorie
  • bune abilităţi de leadership si organizare;
  • bune abilităţi de comunicare
  • disponibilitate la program prelungit
  • cunostinte operare PC (programe ERP, baze de date);
  • OFERTA

  • Pachet salarial deosebit de atractiv
  • Management orientat spre rezultate si obiective
  • Un sistem de premiere si recompense orientat spre rezultate
  • OBSERVATII

    Persoanele interesate pot trimite CV-ul si scrisoarea de intentie, menţionand codul poziţiei, la adresa de e-mailsau fax.

    Doar candidaţii selecţionaţi vor fi contactaţi!

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite