Reprezentant Zonal de Vanzari Hunedoara
Air Liquide VitalAire Romania
Romania
31 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Abilitati de prezentare, promovare si vanzare a serviciilor companiei
  • Capacitatea de a construi si de a mentine relatii de durata cu medicii
  • Sociabil, convingator, organizat, dinamic
  • Cunoasterea limbii engleze
  • Permis auto categoria B
  • Cunostinte PC (Windows, MS Office)
  • Obligatoriu cazier rutier si judiciar fara antecedente
  • Descrierea jobului

  • Sa promoveze serviciile si produsele companiei catre medicii specialisti din spitale
  • Sa incheie contracte de inchiriere sau de vanzare a produselor companiei
  • Beneficii :

    Daca doresti sa faci parte din echipa noastra, trebuie sa stii ca :

  • Vei avea pachet salarial motivant, compus din salariu fix si comisioane in functie de performantele tale individuale
  • Vei beneficia de stabilitatea si know-how-ul unei companii multinationale cu traditie
  • Vei lucra intr-un mediu de lucru tanar, alaturi de o echipa de profesionisti
  • Vei avea posibilitatea sa-ti folosesti nu doar experienta ci mai ales sa pui in practica noile tale idei
  • Vei avea la dispozitie toate celelalte instrumente necesare desfasurarii activitatii (autoturism si smartphone companie)
  • Acesta este locul in care iti poti construi o cariera, poti invata de la profesionisti si te poti indrepta spre succes, alaturi de noi.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite