Reprezentant local Piatra Neamt
Dallmayr Vending Office SCS
Romania
16 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • persoana foarte serioasa, organizata, cu initiativa si cu abilitati de lucru in echipa
  • excelente abilitati de comunicare si negociere
  • atitudine pozitiva si orientata catre rezultate
  • prezenta dinamica, agreabila si comunicativa
  • atitudine responsabila, capacitate de planificare, analiza si sinteza a datelor
  • experienta pe un post similar minim 2 ani
  • cunostinte PC - MS Office
  • Descrierea jobului

    Ocupantul postului va activa in judetul Neamt si va avea urmatoarele responsabilitati :

  • prospectarea, ofertarea, negocierea si incheierea de contracte specifice activitatii vending-automate bauturi calde
  • mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii existenti din aria alocata
  • gestionarea si monitorizarea clientilor din portofoliu
  • identificarea clientilor noi si dezvoltarea de relatii eficiente si profesionale cu acestia
  • organizarea activitatii echipei in subordine (verificare incasari, stocuri marfa, rutare operatori)
  • activitati administrative specifice (registru de casa, stoc, comenzi, achizitii)
  • analizarea vanzarilor si monitorizarea informatiilor provenite din piata
  • raporteaza periodic si la cerere situatia instalarilor si miscarile de aparate
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite