Functionar administrativ (perioada determinata)
BCR Leasing IFN SA
Romania
10 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Funcționar administrativ (perioadă determinată) Departament Middle Office

Acest rol este pentru tine dacă :

  • Ești student sau proaspăt absolvent și vrei să lucrezi într-un mediu plăcut, alături de o echipă de profesioniști
  • Ai un simț al responsabilităţii ridicat și ești atent la detalii
  • Ești o persoană care deține abilitatea de a lucra atât individual cât și în echipă
  • Utilizezi cu succes MS Excel
  • Descrierea jobului

    Ce vei face în acest rol?

  • Vei prelucra, în aplicația informatică Charisma, plățile recepționate, precum și solicitările de introducere / ieșire bunuri din stoc;
  • Vei asigura comunicarea și corespondența cu direcțiile implicate în vederea finalizării plății bunului;
  • Vei genera rapoarte referitoare la monitorizarea operațiunilor specifice activității de finanțare bunuri (înscrieri AEGRM, instalare GPS, etc.);
  • Vei completa rapoarte cu activitatea zilnică;
  • Vei întocmi note de aprobare, în cazul solicitării de excepții.
  • Ce îți oferim?

  • Oportunitatea să-ți faci o idee ce înseamană să lucrezi într-o companie de leasing
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu de lucru dinamic și profesionist
  • Un pachet salarial motivant
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite