Inginer Proiectant - Lugera, 2 ani, Timisoara
E-DISTRIBUTIE BANAT
Romania
26 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • cunostinte tehnice in domeniul energetic
  • memorie topografica
  • rezistenta la stress
  • claritate in comunicare
  • spirit de observatie
  • studii superioare de specialitate
  • abilitati utilizare sisteme informatice (Excel, Word)
  • cunostinte in domeniul SAP constituie un plus
  • Descrierea jobului

    Angajare pe perioada determinata, prin agent de munca temporara (Lugera), 2 ani de zile.

  • elaborarea fiselor de solutie pentru avizele de racordare definitiva, de legaturi provizorii si organizari de santier;
  • intocmirea tarifului de racordare aferent fisei de solutie si documentele necesare obtinerii acordurilor pentru executarea
  • lucrarilor propuse in avizul de racordare;
  • elaborarea documentatiei tehnico-economica;
  • verificarea pe santier a modului de executie al lucrarilor;
  • intocmirea formelor pentru receptiile lucrarilor.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite