Dispecer Securitate, Dudestii Noi
FM ROMANIA SRL
Romania
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Competenţe necesare pentru acest post :

Studii liceale / postliceale

Persoana : Integra, responsabila, cu atentie ridicata, corecta, hotarata, stapana pe sine, cu abilitatea de a rezolva eficient problemele

Abilitati de utilizare calculator : Ms Office : Word, Excel

Experienta pe un post similar : 1 an

Program de lucru : 3 schimburi ( 06 : 00-14 : 00 ; 14 : 00-22 : 00 ; 22 : 00-06 : 00 )

Responsabilitati :

  • Verifică securitatea căilor de acces, integritatea sistemului de blocare, grilajele, armarea sistemului antiefractie şi integritatea sigiliilor;
  • Verifică funcţionalitatea sistemului de supraveghere video si asigura monitorizarea acestuia;
  • Controlează locaţiile în care sunt depozitate produsele, urmărind dacă există ambalaje desfăcute fară justificare, cutii goale ori produse aflate în locuri improprii;
  • Supravegheaza activităţile care se desfaşoară în depozit, în scopul prevenirii sustragerilor de produse, asigurând aleatoriu prin supraveghere si verificare : încărcarea unor autovehicule, (verificând exactitatea încărcării produselor) , recepţionarea mărfurilor de valoare care pot face obiectul unor fapte ilicite si verificarea fizică a tuturor retururilor;
  • Verifică prin sondaj dacă produsele recepţionate sunt scanate, etichetate şi depozitate în locaţii, conform datelor de pe etichete;
  • Supraveghează activitatea de inventariere periodica sau participă efectiv la inventarierea unor produse;
  • Asigura respectarea de catre angajati si contractori (vizitatori) a regulilor generale de securitate si sanatate in munca.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite