Șef de service auto Timișoara
Euromaster
Pipera (Voluntari), Ilfov, RO
5 zile în urmă

Descrierea jobului :

  • Organizarea activității atelierului de autoturisme și camioane, precum și coordonarea dpdv tehnic a activității mecanicilor și a vulcanizatorilor din cadrul service-ului auto, în sensul gestionării solicitărilor clienților, eficientizării resurselor
  • Coordonarea lucrările specifice atelierului pentru a atinge așteptările clienților și colaborarea cu personalul din subordine și de suport și cu toate celelalte departamente din companie, în vederea creșterii gradului de satisfacție al clienților pentru serviciile oferite.
  • Fidelizarea clienților și urmărirea periodică a gradului de satisfacție al clienților.
  • Candidatul ideal :

  • Studii universitare tehnice.
  • Experiență pe un post similar de minim 3 ani (Șef Service / Recepționer service).
  • Abilități și cunoștințe manageriale cu aplicare directă în formarea, coordonarea și motivarea echipei.
  • Cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional.
  • Dorința de a oferi servicii de calitate, la fel ca și noi.
  • Permis conducere categoria B.
  • Ce oferim :

  • Pachet salarial foarte atractiv.
  • Beneficii (mai multe informații în cadrul interviului).
  • Un loc de muncă stabil și un mediu de lucru unde se pune mare accent pe siguranță, calitate, eficiență și capabilitate.
  • Raportați această lucrare