Sef departament receptie marfa - UN NOU DEPOZIT IN CRAIOVA
PROFI ROM FOOD SRL
Craiova
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Noi suntem :

Oameni buni. Produse bune. Momente bune.

Muncim sa implinim ceea ce ne propunem. Facem ca lucrurile sa se intample.

Suntem deschisi sa ii primim pe cei care vor sa ni se alature.

Intelegem clientii si oamenii din jur. Vrem sa ii inspiram, sa ii captivam si sa crestem impreuna cu ei.

Nu vindem doar produse, cream experiente.

Tot ce facem, in fiecare zi, in fiecare moment, inauntru si in afara companiei, sustine si hraneste brandul nostru.

Descrierea jobului

Ce facem noi pentru tine?

  • Iti oferim oportunitatea de a lucra în rețeaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografică din România
  • Pentru că ne place să investim în oamenii care ne reprezintă, oferim training profesional
  • Iti oferim posibilitatea de a te dezvolta profesional și personal
  • Ce vei face tu pentru noi?

  • Vei coordona activitatea departamentului de receptie marfa
  • Vei planifica turele, liberele si concediile personalului din subordine
  • Vei urmari atingerea kpi-lor departamentului si al personalului din subordine
  • Vei indruma si trasa sarcinile angajatilor din departamentul de receptie marfa
  • Vei realiza rapoarte specifice departamentului de receptie marfa si le vei inainta catre seful de depozit
  • Vei fi responsabil de depozitul de ambalaje si procesele legate de acesta : receptia paletilor, soldul paletilor, pastrarea lor
  • Dacă :

  • Ai studii superioare
  • Ai experienta in coordonarea unei echipe
  • Ai experienta pe o pozitie similara (minimum 2 ani, de preferat in retail)
  • Esti o persoana organizata, integra si proactiva
  • Esti orientat spre indeplinirea obiectivelor
  • Ai cunostinte avansate ale pachetului Microsoft Office
  • aplica cu incredere!
  • E momentul pentru un job bun!

    Raportați această lucrare