Electrician OPS (Cladiri de birouri - Zona Pipera)
Genesis FM SRL
Bucuresti
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Persoana serioasa, responsabila, perseverenta, flexibila, atenta la detalii, cu excelente abilitati de rezolvare a problemelor;
  • Calificare tehnica : electrician / electromecanic;
  • Experienta semnificativa in mentenanta tehnica preventiva pentru cladiri de birouri sau spatii comerciale (electric, termic, climatizare-hvac, etc.);
  • Adaptare rapida la noile tehnologii, asimileaza rapid informatiile tehnice;
  • Mobilitate si disponibilitate de a participa la interventii in caz de avarii;
  • Disponibilitate pentru program de mentenanta (program in ture 12 / 24 - 12 / 48 si ture de zi 8h / zi).
  • Descrierea jobului

  • Desfasoara activitati specifice de intretinere si reparatii a instalatiilor si echipamentelor electrice aferente cladirilor de birouri sau spatii comerciale;
  • Raspunde cu promptitudine la solicitarea responsabilului tehnic in realizarea lucrarilor de reparatii si intretinere solicitate de chiriasi;
  • Raspunde cu promptitudine la indeplinirea planului de mentenanta preventiva a echipamentelor din sfera sa de activitate, la indicatia Responsabilului Tehnic.
  • Oferim :

  • Salariu atractiv;
  • Bonus lunar de activitate;
  • Tichete masa in valoare de 15 lei / zi;
  • Prime de Paste si Craciun;
  • Abonament medical la clinica privata;
  • Locatie stabila in zona Pipera, (la aproximativ 5 minute de statia de metrou Pipera).
  • Raportați această lucrare