Consultant junior implementare soft HoReCa - cu limba franceza
Franco Jobs
Bucuresti, Romania
1 zi în urmă

Cerinte

  • Disponibilitatea pentru deplasari in tara si in strainatate, in cadrul proiectului (50% din timp);
  • Aptitudini forate bune de relationare cu clientii si echipa;
  • Initiativa, orientare proactiva fata de clienti;
  • Limba engleza cel putin nivel mediu scris, citit, vorbit
  • Capacitate buna de planificare si organizare
  • Abilitatea de a rezolva probleme, de a cauta solutii
  • Responsabilitati

  • Implementare si consultanta pentru softurile Bit Soft de hotel si / sau restaurant
  • Configurarea solutiilor software pentru hotel / restaurant si scolarizarea echipelor care le vor folosi
  • Asistenta post instalare / suport, consultanta dedicata clientilor pentru a asigura folosirea si functionarea optima a solutiilor achizitionate
  • Suport pentru softurile Bit Soft : preluarea, documentarea si rezolvarea cererilor clientilor nostri;
  • Candidatul ideal :

  • Experienta in domeniul ospitalitatii
  • Aptitudini de trainer
  • Cunostinte minime despre business-ul hotelier / de restaurant
  • Implementarea de solutii financiar / contabile / ERP, cunostintele SQL
  • Permis de conducere categoria B.
  • Beneficii :

  • Apartenenta la o echipa de top, intr-o companie partener Oracle in Romania si Ungaria;
  • Posibilitatea de dezvoltare prin acces la know-how-ul impresionant al echipei si experienta de lucru cu peste 600 de hoteluri si restaurante din Romania;
  • Un job unde nu te plictisesti pentru ca procesul de invatare si dezvoltare este continuu
  • Bonusuri, abonament medical clinica privata, bonuri de masa, un team building anual, traininguri.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite