Agent Call- center
ARABESQUE
Bucuresti
‎în urmă cu 12 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare
  • Experienta intr-un call center cerinta obligatorie
  • Cunoasterea materialelor de constructii
  • Abilitati excelente de comunicare, orientare catre client
  • Atitudine pozitiva, personalitate energică, amabilitate şi eficienţă
  • Automotivat si cu spirit de echipa, capabil să lucreze într-un mediu foarte dinamic
  • Cunostinte Ms Office
  • Descrierea jobului

  • Preia apelurile din call center, raspunde diverselor solicitari ale clientilor, ofera suport pentru magazinul online
  • Raspunde cererilor de oferta si ii consiliaza cu privire la produsele companiei
  • Realizeaza vanzarile, urmareste livrarea comenzilor catre clienti, urmareste gradul de satisfactie al clientilor.
  • Respecta procesele si procedurile de lucru agreate;
  • Beneficii :

  • Pachet salarial atractiv si competitiv;
  • Training la inceperea activitatii si ulterior, anual sau de cate ori va fi cazul.
  • Desfasurarea activitatii intr-o echipa tanara si profesionista, intr-o locatie cu cele mai bune dotari
  • Raportați această lucrare