Administrator Risc - BT Capital Partners SA
BT Capital Partners SA
Cluj‑Napoca
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare cu profil economic;
  • Experienta profesionala in activitati financiar-bancare, piete de capital sau administrari de investitii - minim 3 ani;
  • Atentie la detalii, meticulozitate si acuratete in organizarea activitatii;
  • Abilitatea de a lucra multitask si de a respecta deadline-urile;
  • Cunostinte avansate de utilizare pachet Microsoft Office.

    Abilitati de negociere si de comunicare eficienta.

    Descrierea jobului

  • Analizeaza sistemele, fluxul operatiilor desfasurate in cadrul societatii;
  • Concepe, implementeaza si mentine proceduri care identifica riscurile aferente actvitatii societatii;
  • Propune masuri adecvate pentru minimizarea riscurilor din activitatea societatii;
  • Intocmeste raportari privind cerintele de capital pentru acoperirea riscurilor.

    Beneficii

  • Oportunitatea de a lucra pentru una dintre cele mai mari Grupuri Financiare din Romania şi pentru un brand romanesc;
  • Pachet atractiv de beneficii;
  • Ocazia de a face parte dintr-o echipa tanara;
  • Traininguri de pregatire si perfectionare profesionala;
  • Oportunitati de dezvoltare a carierei

    Raportați această lucrare