Analist Financiar - Departament Achizitii Interne
Lidl RO
Sediu Central Bucuresti, RO
2 zile în urmă

Noi, Lidl, suntem și anul acesta Angajator de Top în Romania și în Europa . Asta înseamnă că Lidl chiar este THE PLACE to work ! Pentru că uneori ai nevoie de mai mult decât de un simplu job, Lidl este locul în care poți să îți construiești o carieră alături de o echipă super cool și într-un mediu modern.

Responsabilităţi

Ca Analist Financiar :

  • Vei fi responsabil / ă de analiza costurilor și investițiilor în acord cu proiectele în desfășurare;
  • Vei realiza și urmări alocarea corespunzătoare a bugetul lunar în funcție de activitățile desfășurate în departament;
  • Vei centraliza și analiza provizionul lunar la nivel de departament;
  • Vei fi responsabil / ă de întocmirea de rapoarte și situații, în funcție de solicitările venite.
  • Profilul dvs.

    Cum îți dai seama că ești potrivit / ă pentru acest rol?

  • Ai studii superioare finalizate. Studiile în domeniul economic constituie un avantaj;
  • Ai experiență de minim 1 an pe un post similar;
  • Cunoști limba engleză la nivel avansat. Cunoașterea limbii germane constituie un avantaj;
  • Ai cunoștințe avansate de Microsoft Office, în special Excel;
  • Ai o gândire analitică, orientată către rezultate;
  • Ești organizat / ă și lucrezi cu deadline-uri.
  • Oferta noastră

    Suntem convinși că te vei integra în echipa noastră pentru că avem un mediu de lucru modern și plăcut și considerăm că cel mai important lucru este să ne simțim bine când suntem la serviciu.

    Îți oferim un salariu atractiv pentru că știm să ne răsplătim pe măsură angajații. Știm că vrei să fii tot timpul în formă, așa că ai o asigurare privată de sănătate gratuită și un abonament de fitness cu reducere substanțială.

    Vei avea oportunitatea de a te implica în proiecte dinamice, extrem de interesante, care prin dezvoltarea lor ajută compania să își păstreze poziția de angajator de top în piață.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite