Coletar, Picker si Manipulant Marfa
Your Stuff SRL
Voluntari
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Noi ne dorim in echipa persoane atente la detalii, cu spirit de initiativa, constiincioase, capabile sa lucreze cu termene de executie bine stabilite si capabile sa lucreze intr-un mediu de lucru dinamic.

Descrierea jobului

Responsabilitatle tale sunt :

  • receptia cantitativa si calitativa a produselor;
  • asezarea la raft a produselor receptionate;
  • culegerea de la raft a produselor conform centralizatoarelor de comenzi;
  • impachetarea comenzilor si pregatirea acestora in timp util pentru expediere;
  • mentinerea unui mediu de lucru civilizat, placut si curat.
  • Criteriile noastre de selectie sunt :

  • Persoana ordonata, organizata, hotarata;
  • Rezistenta la efort si viteza de lucru;
  • Carnetul de stivuitorist reprezinta un avantaj.
  • Ce iti oferim ?

  • Salariu motivant;
  • Bonusuri lunare in functie de realizari;
  • Bonusuri pentru Paste, Craciun si Vacanta;
  • Tichete de masa;
  • Transport de la Carrefour Baneasa la depozit si retur.
  • Raportați această lucrare