INGINER CHIMIST / CHIMIST
CONFIDENTIAL
Pitesti
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • persoana organizata, cu bune abilitati de comunicare si coordonare, rezistenta la stres;
  • cunostinte operare PC (minim pachet MS Office);
  • dorinta de perfectionare continua;
  • aptitudini de lucru in echipa;
  • seriozitate maxima;
  • responsabilitate
  • Descrierea jobului

  • supravegheaza procesul de productie si testeaza produsul finit in laboratorul propriu
  • coordoneaza si raspunde de echipa pe care o conduce
  • Raportați această lucrare
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Aplică
    Email-ul meu
    Făcând clic pe "Continuă", acord nevoo consimțământ de a procesa datele mele și de a-mi trimite alerte prin e-mail, așa cum este detaliat în policyApplicația de confidențialitate a lui neuvoo. Pot să-mi retrag consimțământul sau să mă dezabonez în orice moment.
    Continuă
    Formular