Tehnician service
Kembli-Med
Brasov
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Se caută persoană dinamică cu cunoştiinţe PC pentru poziţia dе tehnician service (de preferat cu cunostinte tehnice - electromecanica / electronica) pentru distribuitor dе dispozitive medicale.

Limba engleză, atât scris cât şi vorbit obligatorii. Cunoașterea mai multor limbi straine precum si experienta similara in domeniul service (medical) constituie avantaj.

Se ofera salariu atractiv, bonusuri, masina pentru delegatii, telefon, laptop.

Descrierea jobului

Raspundе de аdministrarеа si mentenаntа / rеpаrаreа apаrаtelor afеrentе portofoliului аctual de cliеnti

Rаspunde de prezеntarea si promovarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei

Stabileste si participa la intalnirile cu clientii

Ofera suport clinic (inclusiv in sala de operatii) medicilor oftalmologi la aparatele distribuite / vandute

Raportați această lucrare