Asistent Manager
Project-ank Util S.R.L.
Constanţa, Romania
‎în urmă cu 23 ore
source : MyNextJob

Descriere

Descrierea candidatului ideal :

Ne dorim o persoana amabila, dinamica, responsabila, indemanatica, isteata, cu abilitati in comunicare bine dezvoltate

Cunostinte medii limba engleza - nivel conversational

Cunostinte avansate operare PC - Windows, aplicatii tip Office, Gmail

Capacitatea de a isi organiza timpul si prioritizare a resonsabilitatilor

Responsabilitati :

Intampina clientii care sosesc si ii indruma catre sala de asteptare / sedinte, respectiv birou tehnic, daca este cazul.

Preia apelurile telefonice

Locatie : strada Interioara 3, nr. 1, parter, Constanta

Descrierea companiei :

Servicii de proiectare

Oamenii reprezinta cea mai importanta categorie de active din cadrul societatii PROJECT-ANK UTIL. Motivarea si sustinerea din partea companie vine din dorinta de a oferii un altfel de mediu de lucru, in vederea obtinerii de rezultate performante.

Oferim angajatilor nostri sprijin si posibilitati de dezvoltare personala care sa-i ajute sa performeze in cele mai bune conditii si sa isi puna in aplicare initiativele.

  • Specializare la locul de munca si training de calitate;
  • Mediu de lucru modern , colectiv tanar, dinamic, cu experienta;
  • Aprofundarea softurilor de specialitate si cresterea experientei profesionale;
  • Salariu : 450 - 600 EUR

    450 - 600 EUR

    Raportați această lucrare