Inginer constructor - devizist in Bistrita
PASCA RAMONA CLAUDIA CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE
Bistrita
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • studii superioare finalizate - profil inginerie economică în construcții sau inginerie în construcții civile cu experiența de minim doi ani în ofertare licitații;
  • operare PC - MS Office, Internet, programe de intocmire devize-WinDoc, IntelSoft;
  • orientare spre rezultate;
  • capabil de a acumula rapid cunoștințe noi;
  • Responsabilități

  • responsabil cu alcătuirea dosarelor de licitație;
  • se implică în activitatea de elaborare devize / situatii de lucrari, urmarire lucrari si decontare;
  • monitorizează respectarea termenelor stabilite prin contractele cu furnizorii și clienții;
  • întocmește listele de cantităţi şi efectuează antemăsurători;
  • întocmește dispoziţiile de şantier şi cartea construcţiei;
  • monitorizează execuţia, din punct de vedere al cantităţilor, conformităţii cu proiectul, calităţii şi respectării termenelor;
  • gestionează, coordonează şi repartizează resursele în funcţie de nevoile şantierului şi de stadiul proiectului;
  • coordonează activitatea subantreprenorilor;
  • colaborează cu beneficiarul şi îl informeazăreferitor la evoluţia lucrărilor;
  • elaborează programul de lucrări si planificarea costurilor;
  • raspunde cererilor de clarificari ale autoritatii contractante, referitoare la licitatiile elaborate;
  • Beneficii

  • pachet salarial de 4000 lei Net;
  • munca de birou, nu necesită deplasări, mediu de lucru plăcut;
  • program de muncă de luni până vinei, 8-16.
  • Raportați această lucrare