Recrutare Call-Center
Beyond Future of Center Srl
Bucuresti
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cu simt de raspundere, punctual, serios,

Descrierea jobului

Oferim ocazia de a lucra la Beyond Future of Center, o companie cu o experienta vasta in recrutare.

Ne deosebim prin faptul ca dezvoltam conceptul de a lucra din Romania, la distanta, pentru a asigura locuri de munca in Marea Britanie.

Ce criterii trebuie sa indeplinitii?

Sa stapaniti bine limba engleza, in special la nivel conversational (optional : nivel bun de limba spaniola)

Capacitatea de a comunica si a convinge, in mod politicos si cu rabdare

Seriozitatea si punctualitatea sunt obligatorii

Profesionalism si dedicare

Ce oferim noi?

Mediu de lucru placut

Salariu atractiv

Orele suplimentare sunt platite corespunzator

Comision motivant

Utilitatile tehnologice necesare pentru a desfasura activitatea

Masa de pranz oferita de noi

Program :

  • 5 zile lucratoare pe saptamana cu weekendul liber;
  • 9 ore pe zi (dintre care o ora pauza de masa)

    Ne axam pe dedicare si profesionalism iar la randul nostru valorificam corespunzator munca depusa.

    Daca considerati ca va potriviti acestui job, va asteptam cu drag!

    Raportați această lucrare