Shop Manager Top Shop Sibiu
SC Studio Moderna SA
Sibiu
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Experienta de minim 1 an in gestionarea unui magazin / unei echipe;
  • Excelente abilitati interpersonale si de comunicare;
  • Orientare catre client;
  • Atentie la detalii;
  • Capacitatea de a gestiona sarcini multiple;
  • Cunostinte de MS Office;
  • Limba engleza nivel mediu;
  • Experienta in lucru cu produse de living / dormitor / bucatarie reprezinta avantaj;
  • Cunostinte minime de contabilitate primara;
  • Studii medii / superioare.
  • Descrierea jobului

  • Esti responsabil de toate aspectele operationale si rentabilitatea magazinului desemnat;
  • Te asiguri ca nivelul serviciilor oferite clientilor din magazin este conform standardelor companiei;
  • Asiguri implementarea tuturor campaniilor si activitatilor de vanzare din magazin potrivit standardelor companiei;
  • Monitorizezi, evaluezi si raportezi catre managerul de zona indicatorii de vanzari;
  • Asiguri si efectuezi evaluarea, instruirea si perfectionarea personalului;
  • Esti la curent cu produsele si activitatile de vanzare;
  • Gestionezi operatiunile casei de marcat, retururile si nemultumirile venite din partea clientilor;
  • Organizezi si participi la inventarierea stocului de marfa;
  • Intocmesti documentele contabile.
  • Raportați această lucrare