Inginer Retelistica
Nexia Consulting S.R.L.
Oradea, Romania
2 zile în urmă
source : MyNextJob

Compania NEXIA CONSULTING SRL din Oradea, furnizor de servicii, soluții și produse în domeniul IT și al telecomunicațiilor, dorește să-și lărgească echipa tehnică cu INGINER REȚELISTICĂ.

Cerințe : -Absolvent studii superioare cu profil tehnic. -Experiență în rețelistica, sisteme de supraveghere. -Cunoașterea, susținerea și dezvoltarea de soluții IT&C.

  • Deținerea de calificări și certificări constituie un avantaj. -Permis de conducere cat. B. -Disponibilitate pentru deplasări.
  • Experiență în utilizare VMware vSphere, constituie avantaj. Condiții : -Pachetul salarial în funcţie de abilităţile candidatului.
  • Bonusuri în funcţie de performanţă. -Posibilitatea de a participa la cursuri de specializare şi posibilitatea de dezvoltare profesională.
  • Responsabilități : -Proiectează, selectează, adaptează, configurează, dezvoltă, testează, implementează, integrează soluţiile IT.

  • Transpune / participă la transpunerea fluxurilor și proceselor informaţionale din organizaţie (firmă, instituţie) în cerinţe şi specificaţii IT.
  • Implementează noile facilitaţi, configuraţii, tehnologii, produse apărute şi a căror utilizare ar putea îmbunătăţi calitatea produselor şi / sau a serviciilor care fac obiectul activităţii organizaţiei.
  • Raportați această lucrare