Medici in Neurologie/ Psihiatrie/ Cardiologie
Quanta Resurse Umane SRL
Bucuresti
‎în urmă cu 9 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Quanta Resurse Umane recruteaza Medici in Neurologie / Psihiatrie / Cardiologie , pentru o companie ce operează în domeniul asistenței și furnizării serviciilor medicale, in Italia.

Cerinte :

  • Studii : Studii superioare medicale;
  • Cunostinte limba italiana de preferat;
  • Certificatul de obtinere al gradului (specialist, primar);
  • Autorizatie de libera practica si malpraxis valabile;
  • Experienta in domeniu minim 2 ani.

    Responsabilitati :

  • Asigura efectuarea examenului clinic general si al investigatiilor medicale;
  • Efectueaza consultatii, proceduri, tratamente si prescriptii in conformitate cu pregatirea medicala;
  • Este responsabil de educatia medicala a pacientului oferindu-i un plan de tratament, explicand procedurile sau tratamentele prescrise;
  • Raspunde de desfasurarea activitatii medicale conform competentelor obtinute;
  • Respecta politicile si procedurile sistemului de management al calitatii;
  • Cunoaste si raspunde de respectarea protocolului clinico-terapeutic;
  • Mentine confidentialitatea datelor medicale ale pacientilor.

    Beneficii :

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Transport asigurat;
  • Cazare asigurata;
  • Tichete de masa;
  • Cursuri gratuite pentru invatarea limbii italiene;
  • Asigurarea transportului in tara si inapoi / o data pe an.

    Pentru detalii : mtrasca quanta.com

    Raportați această lucrare