Sortowanie i pakowanie wyrobów papierniczych
Covebo Work Office Sp. z o.o.
Glize
‎în urmă cu 21 ore
source : infoPraca

Opis stanowiska :

  • Sortowanie i pakowanie artykułów przy taśmie produkcyjnej.
  • Składanie kartonów, display'ów, pakietów lub stickerowanie.
  • Zbieranie zamówień i układanie ich do małych plastikowych skrzynek.
  • Wymagania :

  • Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej.
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy :

  • Możliwość wyjazdu do pracy w parach
  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich.
  • Wypłata wpływająca co 4 tygodnie na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Transport do pracy na terenie Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opieka polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • 150 € zaliczki po pierwszym tygodniu pracy.
  • 120 zł w formie pakietu startowego zawierającego poszewkę na pościel, holenderską kartę do telefonu, słowniczek polsko-holenderski.
  • Raportați această lucrare