Agent servicii client (Operator call center)
EXCLUSIVE INTERMANAGEMENT
Romania
25 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Atitudine proactiva si atentie la detalii;
  • Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
  • Initiativa, spirit organizatoric, orientare catre rezultate;
  • Abilitati de analiza si sinteza.
  • Descrierea jobului

    Contactarea persoanelor fizice pentru oferirea de informatii corecte si utile despre serviciile promovate.

    Beneficii :

  • loc de munca stabil;
  • program de lucru de 6 ore / zi;
  • mediu de lucru profesionist si conditii de munca deosebite;
  • lucru intr-o echipa tanara si dinamica;
  • asigurarea mijloacelor de lucru necesare;
  • salariu competitiv, bonus de performanta, prime anuale.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite