Responsabil flota auto si utilaje
Banat Agri Group
Oravita
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Studii Universitare in domeniul mecanicii (mecanica agricola de preferinta).

Experienta de minim 3 ani pe un post similar.

Disponibilitate deplasari si program prelungit.

Descrierea jobului

Administreaza flota de masini si utilaje ale grupului.

Se ocupa de achizitiile de utilaje si masini in urma deciziei administatorilor.

Participa la elaborarea planului de investitii a utilajelor.

Monitorizeaza performanta utilajelor si analizeaza eficienta lor.

Aproba achizitiile de piese de schimb (utilaje si masini) si mentine relatia cu furnizorii.

Participa la elaborarea planului de mentenanta si reparatii impreuna cu mecanicii si sefii de ferma.

Supervizeaza si tine evidenta formalitatilor legale la achizitia de masini si utilaje noi (asigurari, inmatriculari, impunere etc)

Urmareste si monitorizeaza consumurile de motorina la masini si utilaje.

Analizeaza preturi de piata si organizeaza vanzarea de masini si utilaje vechi.

Raportați această lucrare