Tehnolog industrie alimentara/ Laborant - Blaj
Apidava srl
Tarnaveni
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii medii in domeniul industriei alimentare / chimie;
  • Cunostinte de operare Microsoft Office ( Excel, Word , Power Point ) la nivel mediu;
  • Cunostinte de limba engleza la nivel mediu;
  • Candidatul, de preferinta barbat, trebuie sa aiba capacitati bune de organizare si prioritizare a sarcinilor;
  • Abilitati bune de comunicare cu colegii, atat din departament cat si din restul companiei.
  • Carnet conducere - Cat B
  • Descrierea jobului

  • Descrierea jobului;
  • Supravegheaza si controleaza din punct de vedere calitativ produsele realizate pe parcursul procesului de fabricatie;
  • Supravegheaza fluxul de productie;
  • Intocmeste diverse raportari periodice si inregistreaza in fise rezultatele observatiilor;
  • Prelevarea probelor, efectuarea analizelor si testelor specifice pe parcursul intregului proces tehnologic;
  • Luarea masurilor corective atunci cand testele de calitate a produselor sunt necorespunzatoare;
  • Colectarea, marcarea si tinerea evidentei contraprobelor;
  • Intretinerea aparaturii de laborator si a echipamentului tehnic din dotare.
  • Beneficii :

  • Mediu de lucru competitiv, atmosfera prietenoasa, intr-o companie dinamica;
  • Pachet salarial motivant in functie de experienta;
  • Diverse beneficii salariale.
  • Raportați această lucrare