Care assistant
Gaminvest Excont S.R.L.
Oradea
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Angajam care assistant cu contract permanent de munca in, Ipswich, Suffolk - Marea Britanie.

Acceptam si CUPLURI! Cerinte :

  • Limba engleza la nivel conversational;
  • Permisul de conducere cat. B reprezinta un avantaj.

    Experienta nu este necesara.

    Responsabilitati :

    Vizite la domiciliu pentru a asista clientii cu activitatile de zi cu zi, igiena personala, mancare si medicamente.

    Beneficii :

  • Contract de munca permanent;
  • De la £8.80 la £9.40 pe ora in functie de zilele in care se lucreaza si de calificari;
  • Concediu platit;
  • Pensie la locul de munca;
  • Cazare asigurata in prima lunal;
  • Instruire si cursuri gratuite;
  • Uniforma furnizata;
  • Biletul de avion se deconteaza dupa primele 3 luni de activitate.

    Raportați această lucrare