Sef Magazin La Casa
La Casa
Romania
7 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Experienta de minim 1 an in domeniul retail
  • Bune calitati de organizare, coordonare, motivare si control a unei echipe dinamice
  • Putere de decizie, asumare a raspunderii si lucru cu termene
  • Abilitati si experienta de conducere a unei echipe formate din minim 3 persoane
  • Bune cunostinte de operare calculator (MS Office)
  • Descrierea jobului

  • Organizeaza activitatea echipei de vanzare a magazinului (Instruieste, motiveaza si evalueaza)
  • Gestioneaza stocurile de marfa din magazin, intocmeste si verifica documentele de contabilitate primara zilnice si lunare
  • Participa activ in procesul de vanzare
  • Menţine un mediu de lucru plăcut, profesionist si bazat pe performant
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite