INGINER CFDP - Tulcea
Alexim Engineering S.R.L.
Constanta
‎în urmă cu 19 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Absolvent CFDP;
  • Disponibilitate pentru lucru / deplasari in afara Bucurestiului;
  • Dorinta pentru dezvoltare profesionala;
  • Spirit organizatoric si analitic;
  • Constituie avantaj daca propune echipa / e de muncitori.
  • Descrierea jobului

  • verificarea executiei proiectelor,
  • executie masuratori,
  • intocmirea situatiilor de lucrari,
  • intocmirea bugetelor interne,
  • raspunde de incadrarea bugetului alocat proiectelor in executie,
  • intocmeste documentia de calitate : PVLA, PVRC, PC.
  • Beneficii :

  • salariu motivant;
  • laptop;
  • masina de serviciu.
  • Pentru alte detalii, ne puteti contacta la numerele de telefon : 0754219178 / 0745111364 sau

    pe adresa de email : aleximengineering yahoo.com

    Raportați această lucrare