Agent receptie marfa
evoMAG.ro
Bucuresti
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Absolvent studii medii;
  • Experienta minim un an in activitati specifice - logistica, distributie produse IT constituie avantaj;
  • Cunostinte in domeniile : IT Hardware, multimedia (foto, video digital), electronice (home & portable entertainment), electrocasnice constituie avantaj;
  • Responsabil;
  • Cunostinte minime de calculator(excel, mail, word)
  • Abilitati de planificare si organizare;
  • Punctual;
  • Capacitate de lucru cu termene limita.
  • Descrierea jobului

  • Receptionarea produselor in baza facturilor;
  • Verificarea produselor calitativ si cantitativ;
  • Introducerea produselor in sistem;
  • Crearea / Generare NIR prin scanare;
  • Aranjarea marfii in depozit in functie de tipul acesteia;
  • Descarcarea marfii;
  • Beneficii
  • Contract pe perioada nedeterminata;
  • Bonusuri;
  • Discount la produsele comercializate de companie;
  • Teambuilding;
  • Raportați această lucrare