Receptioner de hotel cu experienta
BELFORT HOTEL COMPANY S.R.L
Brasov
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

are :

  • Atitudine orientata catre client
  • Disponibilitate pentru ture de noapte si weekend (12 / 24 / 12 / 48)
  • Cunostiinte excelente in limba Engleza (vorbit si scris)
  • Microsoft office (excel, word)
  • Cunoasterea unui program de gestiune hoteliera (Medallion, Opera, Fidelio)
  • Seriozitate, punctualitate;
  • Descrierea jobului

  • Activitati specifice receptiei : check-in / check-out, incasare si facturare clienti
  • Corespondenta cu clientii
  • Introducerea de rezervari in sistem
  • Oferim cursuri de Receptie, curs program de gestiune hoteliere avansata si 'training on the job'
  • Raportați această lucrare