Stivuitorist
MAKITA EU
Bucuresti
‎în urmă cu 22 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Autorizatie ISCIR + talon valabil;
  • Abilitati de lucru cu transpaleta electrica;
  • Apt pentru efort fizic;
  • Abilitati de a lucra cu cifrele si operatiile aritmetice;
  • Cunostinte minime de operare PC;
  • Experienta anterioara constituie un avantaj.
  • Descrierea jobului

  • Activitati de pregatire, livrare si preluare componente, subansamble sau materii prime in incinta companiei cu echipamentele de ridicare din dotare;
  • Returnare componente inspectate in locatii;
  • Activitati de manipulare, sortare si transport cutii cu componente, paleti, deseuri sau alte materiale reciclabile rezultate in urma proceselor de productie;
  • Activitati de consultare date in sistemul informatic;
  • Alte activitati necesare in depozit.
  • Beneficii - Makita EU, Branesti, Str. I.C. Bratianu, nr.164, Ilfov :

  • Asiguram transportul, in limita statiilor disponibile;
  • Asiguram o masa pe zi, la cantina societatii;
  • Dezvoltare personala si profesionala;
  • Stabilitatea locului de munca;
  • Stabilitate financiara pe termen lung
  • Raportați această lucrare