Analist marketing – IașiAnalist marketing – Iași
Antibiotice SA
Iași, Rumania
2 zile în urmă

Analist marketing Iași

Data limita pentru aplicarea la acest job este : 30.09.2021

De peste 65 de ani facem echipă pentru a oferi medicamente valoroase terapeutic și a face semenilor sănătatea și viața mai bună.

Pentru a ne atinge acest scop avem nevoie de colegi pe postul de

Viziunea și misiunea la care contribui

Ne punem întotdeauna forța și cunoașterea în slujba celor care au nevoie de sprijinul nostru. Facem medicamentele valoroase mai accesibile ca mijloc de îngrijire a sănătății pentru pacienți, medici și farmaciști.

Pretuim eficiența și spiritul de cooperare, care ne permit să fim orientați către nevoile mereu în schimbare ale clienților și consumatorilor noștri.

Cum știi dacă ești persoana potrivită

  • Ai minim 1 an de experienţă în analiza de piaţă; experienţa în piaţa farmaceutică constituie un avantaj;
  • Ai abilități organizatorice și de stabilire a priorităților, capacitate de a-ți asuma noi responsabilități, viziune de ansamblu, capacitate de a lucra la mai multe proiecte concomitent, atenție la detalii, gândire analitică, capacitate de sinteză, proactiv, flexibil, respectarea termenelor.
  • Ai abilităţi de analiză, sinteză şi interpretare foarte dezvoltate;
  • Responsabilitate, corectitudine, atenţie la detalii, viteză de reacţie şi rapiditate în îndeplinirea atribuţiilor, capacitate de lucru cu respectarea termenelor limită;
  • Ai abilități de operare PC (Word, Excell, PowerPoint, Internet) lucru cu baze de date în Acces, Sql Server, constituie avantaj
  • Poți utiliza limba engleză în conversații, prezentări, traduceri.
  • Educație și calificări

  • Ești absolvent de studii superioare cu diploma de licenta
  • Care sunt responsabilitățile tale :

  • Analizezi evoluţia pieţei farmaceutice (dimensiune, tendinţe, evoluţia produselor şi a companiilor concurente), evoluţiei generale a companiei Antibiotice, precum şi a produselor aflate în portofoliul companiei
  • Realizează analize, rapoarte şi prognoze specifice activităţii de marketing, pentru produsele din portofoliu; vânzare, activități de promovare
  • Realizează rapoarte de monitorizare a concurenţei
  • Actualizezi si prelucrezi baze de date
  • Cercetare de marketing de desktop
  • Elaborează propuneri pentru noi analize / îmbunătăţiri în cadrul activităţii deja existente
  • Oferta noastră :

  • Pachet salarial atractiv (tichete de masă, prime sărbatori legale, alte beneficii financiare și nonfinanciare)
  • Oportunitatea dezvoltării carierei într-o companie de renume
  • Acces la programe de formare profesională pentru dezvoltarea competențelor
  • Acces gratuit la biblioteca Bookster
  • Acces la facilitățile Club a+ Antibiotice pentru practicarea sporturilor (baschet, volei, tenis ,aerobic, pilates),
  • Acces la Bistro pauza de masă posibilatea de a servi masa la preturi speciale pentru salariați
  • Transport gratuit la / de la locul de muncă pe raza municipiului Iași
  • Cei interesați sunt rugați să trimită CV, însoțit de scrisoare de intenție la e-mail : resurse.umane antibiotice.ro până la data de 30.09.2021

    Relații suplimentare la telefon : 0232 209433

    Numai candidații selectați pentru interviu vor fi contactați

    Asigurăm confidențialitatea aplicațiilor

    Pentru mai multe detalii referitoare la prelucrarea datelor cu caracter personal,

    vă rugăm să consultați pagina noastră https : / / www.antibiotice.ro / prelucrarea-datelor-cu-caracter-personal /

    INCARCA CV

    INCARCA SCRISOARE DE INTENTIE

    Raportați această lucrare