AGENT VANZARI
SNACK-TRADE SRL
Suceava
‎în urmă cu 21 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Snack-Trade S.R.L ,marca comerciala BANZAI , Dosfarm , UPOPS angajeaza agenti de vanzari pentru filiala Braila cu sediul in orasul Braila ,filială Bacău cu sediul în orașul Bacău ,Iasi cu sediu in orasul Iasi , filiala Suceava -Botosani cu sediu in Suceava,filiala Vaslui cu sediu in orasul Vaslui .

Compania GARANTEAZA salariu decent + conditii bune de munca!

Cerinte :

  • studii medii sau superioare.
  • permis de conducere cat. "B".
  • responsabilitate , ambitie, optimism, orientare spre rezultat.
  • abilitati de a stabili rapid contact cu orice tip de oameni.
  • capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii.
  • capacitate rapida de a lua decizii;
  • gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
  • Descrierea jobului

    Sarcini si atributii :

  • promovarea si comercializarea produselor catre clienti.
  • mentinerea legaturii permanente cu clientii.
  • dezvoltarea bazei de clienti
  • urmarirea incasarii facturilor in termenele prevazute.
  • preluarea comenzilor.
  • livrarea marfii
  • merchandising
  • experienta in domeniul vinzari este un avantaj
  • Beneficii :

  • integrarea intr-o echipa profesionista
  • pachet salarial atractiv+bonuri
  • telefon serviciu
  • contract de munca full-time.
  • oportunitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei echipe tinere, dinamice si profesioniste
  • participarea la diverse activitati (team building, traininguri, schimburi de experiente cu alte intreprinderi, campionat de fotbal cu alte companii).
  • Raportați această lucrare