Inginer instalatii
SC ECHIPA FYCU CIM SRL
Bacău, Bârlad
‎în urmă cu 10 ore
source : Infomunca

Job details - Romania

Job description - Romania

Companie cu domeniu de activitate in cadrul instalatiilor electrice, de incalzire si de climatizare cauta urgent un inginer instalatii cu experienta.

Locatia job-ului este in Bacau. Responsabilitati :

  • Menținerea legăturii cu șeful de șantier, arhitectul, comunicarea cu diferite părți ale proiectului în ceea ce privește procesul de construcție;
  • Întocmire devize, calculații preț;
  • Studiază detaliile de proiectare și documentația tehnică necesară pentru lucrările de construcție;
  • Coordonarea permanentă a relațiilor cu subantreprenorii și clienții;
  • Stabilirea unor relații optime cu clienții;
  • Răspunde pentru corectitudinea devizelor întocmite;
  • Ia măsuri pentru îndeplinirea normelor și graficului de lucru la modificările solicitate;
  • Asigură fișe, desene și alte documentații necesare modificărilor;
  • Urmărește implementarea modificărilor pe șantier. Salariul si beneficiile se negociaza la interviul cu angajatorul. Oferta fara comisioane.
  • Requirements

    Cerinte : - studii superioare- diploma de calificare- permis de conducere categoria B- seriozitate- punctualitate- munca in echipa-

    capacitatea de a gestiona lucrul cu termene limita.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite