Front Desk Receptionist
Nestlé
Bucharest, Romania
‎în urmă cu 17 ore

Descrierea jobului

  • Preluarea si directionarea apelurilor telefonice.
  • Preluarea fax-urilor intrari / iesiri, sortarea corespondentei (scrisori, reviste etc).
  • Aspecte de siguranta inregistrarea vizitatorilor prezenti in sediu
  • Alocarea salilor de sedinta.
  • Organizeaza zona receptiei directioneaza coletele sosite catre angajati si pastreaza zona libera.
  • Inregistrarea documentelor intrate / iesite.
  • Inregistrarea contractelor.
  • Organizari deplasari / vize / asigurari medicale pentru angajati, conform procedurilor in vigoare
  • Rezervari bilete de avion / hoteluri / restaurant pentru angajati, conform procedurilor in vigoare.
  • Introduce in SAP datele necesare PR, GR, deconturi.
  • Colaborare cu furnizorii de servicii de tip curierat
  • Candidatul ideal

  • Student sau proaspat absolvent
  • Curios / curioasa, atent la detalii, orientat / a catre rezultat
  • Atitutinde pozitiva
  • Excelente abilitati de comunicare buna, atat in limba romana cat si in limba engleza
  • Cunostinte de Excel si Powerpoint
  • Experienta anterioara de internship / voluntariat reprezinta un avantaj
  • Raportați această lucrare