Operator automate cafea Timisoara
Dannytech SRL
Timisoara
‎în urmă cu 5 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • angajament, integritate, adaptabilitate si flexibiliate;
  • deschidere catre initiativa;
  • capacitate de organizare a activitatilor zilnice;
  • permis de conducere categoria b.
  • Descrierea jobului

  • colectarea banilor din aparate;
  • igienizarea automatelor si interventii tehnice minore;
  • alimentarea automatelor de bauturi calde(apa,cafea,produse complementare);
  • Oferta :

  • program de lucru : luni - vineri, 8 - 17
  • masina de serviciu (se foloseste doar in interes de serviciu)
  • salariu fix + bonusuri de performanță.
  • Raportați această lucrare