Operator call center- recuperare creante Bucuresti
Nei Divizia De Securitate
Bucuresti, Romania
15 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • Mentinerea contactului cu clientul si propunerea de masuri de solutionare a cazurilor in lucru;
  • Negocierea telefonica cu clientii a platii debitelor inainte de demararea procedurilor juridice;
  • Inregistrarea in baza de date a modificarilor in portofoliul alocat;
  • Acordarea suportului necesar retelei de vanzari pentru recuperarea sumelor restante inaintea demararii procesului de executare silita;
  • Alte atributii conform fisei postului.
  • Cerinte

  • Preferabil studii superioare (juridice);
  • Experienta in domeniu minim 4 ani;
  • Abilitati de prioritizare;
  • Orientare catre rezultate;
  • Atentie la detalii.
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite