SALES & MARKETING RESPONSIBLE
SC IZNAK LOGISTIC SRL
Bucuresti
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • EXPERIENTA IN VANZARI PE O POZITIE DE REPREZENTANT DE VANZARI
  • ABILITATI DE NEGOCIERE, PERSUASIUNE
  • ABILITATI DE ANALIZA
  • FOARTE BUNE ABILITATI DE COMUNICARE
  • DISPONIBILITATEA PENTRU A CALATORI
  • Descrierea jobului

  • MANAGEMENTUL RELATIILOR CU CLIENTII
  • PROPUNEREA DE SOLUTII PENTRU OPTIMIZAREA ACTIVITATII
  • PERMANENTA ACTUALIZARE A INFORMATIILOR DESPRE PIATA SI CONCURENTA
  • COLABORAREA CU CELELALTE DEPARTAMENTE PENTRU DESFASURAREA IN BUNE CONDITII A ACTIVITATII
  • DEZVOLTAREA RETELEI DE CLIENTI
  • Raportați această lucrare