Inginer Industria Alimentara
Dencopan S.R.L.
Sãcele, Romania
1 zi în urmă
source : MyNextJob

Brutăria Dencopan angajează inginer industria alimentara

Cerinte :

  • studii universitare (Ingineria produselor alimentare);
  • cursuri ISO 22000 (optional);
  • experiență pe un post similar;
  • Atribuții :

  • Colaboreaza cu institutii si organisme in probleme referitoare la sistemul sigurantei produsului;
  • Asigura ca Sistemul de Management al Sigurantei alimentului este stabilit, implementat mentinut si actualizat;
  • Se va ocupa de aprovizionarea cu materii prime, ingrediente si ambalaje;
  • Reprezinta societatea in relatia cu institutiile : OPC, DSVSA, DSP, Agentia Nationala pentru Protectia Mediului, Garda Nationala de Mediu
  • Se ofera :

  • salariu motivant; (se va discuta in urma interviului)
  • tichete de masa in valoare de 300 lei;
  • tichete cadou (de sarbatori);
  • se asigura transport.
  • se va lucra doar schimbul 1.

    CV-urile se depun online aplicand la acest anunt.

    Raportați această lucrare