INTERNSHIP ACHIZITII SI MARKETING
SC SERPICO TRADING SRL
Otopeni
‎în urmă cu 15 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Iti cauti un loc de munca si ai fost respins la interviuri pentru ca nu aveai experienta necesara?

Stiai ca Intership-ul este unul din cele mai importante critierii de selectie pentru recrutarea juniorilor?

Urmeaza programul nostru de Internship si mareste-ti sansele de angajare in 2021!

Serpico Trading, cu sediul in Otopeni, cu o experienta de peste 27 de ani in comertul si distributia produselor alimentare, are 2 posturi disponibile de Intern cu 6 ore pe zi.

Durata intership-ului este de 6 luni (maxim 720 de ore).

1. Intern in departamentul de Marketing - aici vei invata ce inseamna activitatile de marketing ale unei companii de import si distributie, vei contribui la activitatile privind dezvoltarea brand-urilor proprii ale Serpico Trading.

2. Intern in departamentul de Achizitii - aici vei invata ce inseamna activitatile de achizitii ale Serpico si vei contribui la dezvoltarea portofoliului de furnizori.

Descrierea jobului

Daca esti student in an terminal in domeniul economic, ai rezultate academice de exceptie si esti pasionat de domeniul studiilor tale, aplica la programul nostru de internship.

Daca este nevoie de decontarea transportului - conteaza pe noi!

Internshipul se desfasoara in conditiile legii Nr. 176 / 2018.

Raportați această lucrare