Gestionar - Magurele
Sc Frigotehnics Serv Com SRL
Bucuresti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii medii
  • Experienta anterioara minim 1 an ca gestionar
  • Permis auto (categoria B)
  • Flexibilitate program de lucru
  • Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate, eficienta, atentie la detalii, memorie vizuala
  • cunostinte operare PC (Excel, Word, Email, Internet)
  • sediul nostru se afla in orasul Magurele, judetul Ilfov
  • Descrierea jobului

  • Participa activ la operatiunile de incarcare / descarcare a marfii in / din magazie
  • Respecta legislatia de gestiune a stocurilor
  • Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a stocurilor
  • Participa activ la inventarierea stocurilor
  • Efectueaza operatiuni de intrare in stoc a materiei prime (opereaza in sistemul informatic comenzile catre furnizori)
  • Efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in magazine
  • Raporteaza superiorului ierarhic diferentele dintre marfa fizica si cea scriptica aparute la receptia marfii in magazie
  • Efectueaza transferurile de marfa din gestiunea centrala in subgestiuni si retururi
  • Ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii catre santiere / client
  • Informeaza la nevoie departamentele suport in ceea ce priveste activitatea de gestiune a stocurilor
  • Salariu motivant negociat in urma interviului
  • Raportați această lucrare