Angajăm spălătoreasă la rezidența vârstnici valea izvoarelor
Lajumate
Sanpaul, Mures
5 zile în urmă

Responsabilitati :

  • Triază pe culori lenjeria și articolele de îmbrăcăminte ale rezidenților așezate în coșurile dedicate de către infirmiere;
  • Încarcă mașina de spălat, respectiv uscătorul de rufe cu cantitatea optimă de articole textile;
  • Distribuie rufele spălate și uscate în dulapurile rezidenților.
  • Cerințe :

  • persoană harnică, ordonată și responsabilă;
  • punctualitate, seriozitate;
  • capacitatea de a lucra în echipă;
  • atitudine prietenoasă, optimistă, orientată spre clienți.
  • Se oferă :

  • contract de muncă pe termen lung;
  • salariu competitiv;
  • mediu de lucru modern în care se răsplătește performanța;
  • masa de pranz in cadrul Rezidentei;
  • transport gratuit asigurat cu microbuzul rezidentei, dus-intors, din Tirgu Mures si Iernut.
  • Locație : Rezidenta Valea Izvoarelor, Sat Valea Izvoarelor, Comuna Sânpaul, Jud. Mureș.

    Pentru informații : telefon 0722 185 214 , Anca Ursu sau pe profilul de facebook.

    Rezidența VALEA IZVOARELOR, cu sediul social în Târgu Mureş, strada Madach Imre, nr 8, jud. Mureş, România, în calitate de operator de date cu caracter personal, prelucrează datele dumneavoastră cu caracter personal (definite de Regulamentul general privind protectia datelor nr.

    2016 / 679 - GDPR"), în scopul recrutării (stabilirii unei relații de muncă). Transmiterea oricăror date cu caracter personal cu privire la inițierea unei relații de muncă și / sau oricăror scopuri aflate în interesul dvs.

    reprezintă acordul dumneavoastră pentru prelucrarea datelor cu caracter personal de către Rezidența Valea Izvoarelor.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite