Director General
ELECTROARGES S.A.
Curtea de Arges
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • studii superioare tehnice / economice, un master sau o calificare suplimentară în management constituie un avantaj;
  • 8-10 ani experiență într-un rol similar, cu performanțe demonstrabile;
  • experiență în procese de schimbări organizaționale în firme antreprenoriale;
  • excelente abilităti de comunicare și influențare în relația cu toate părțile interesate;
  • cunoașterea a minim două limbi de largă circulație europeană.
  • Descrierea jobului

  • creeză și implementeza viziunea și misiunea companiei;
  • conduce procesul de dezvoltare și implementare a strategiei companiei;
  • monitorizează permanent performanță companiei în atingerea obiectivelor;
  • supervizează operațiunile companiei în concordanță cu planurile strategice;
  • dezvoltă o cultură organizaționala în care înalta performanță este valorizată.
  • Raportați această lucrare