OPERATOR FACTURARE
BISTROMAR LA TIMONA SRL
Bucuresti
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Dorim sa includem in echipa noastra o persoana serioasa, ambitioasa si corecta, dar care

sa mai indeplineasca si urmatoarele cerinte :

  • Studii medii finalizate;
  • Cunostinte operare calculator;
  • Abilitati de comunicare si coordonare;
  • Rezistenta fizica la temperaturi scazute.
  • Descrierea jobului

  • Inregistreaza in gestiune produsele receptionate, verifica documentele de insotire a marfurilor (avize, facturi, certificate de calitate, certificate de conformitate, packing list etc) si intocmeste notele de intrare receptie;
  • Tipareste formularele de comenzi conform rutelor de livrari si preda formularele catre Seful de depozit pentru a fi procesate;
  • Intocmeste, verifica si semneaza actele care tin de gestiune (intrari iesiri de marfa : avize / facturi pentru iesirile de marfa / facturi de corectii pret, cantitate, facturi de retur / fise de magazie, bonuri de consum sau perisabilitati);
  • Comunica cu departamentul de vanzari situatia pregatirii comenzilor (eventualele produse lipsa din comanda), situatia incarcarilor;
  • Arhiveaza documentele emise (bonuri de consum sau perisabilitati, avize de insotire a marfii, facturi);
  • Beneficii :

  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa;
  • O masa calda / zi;
  • Echipament de lucru adecvat in conditii de temperatura scazuta.

    Iti multumim si te asteptam sa te alaturi echipei noastre.

    Raportați această lucrare