Inginer Productie
MAKITA EU
Bucuresti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare tehnice, absolventi TCM, Masini Unelte, Mecanica, Roboti Industriali etc.
  • Abilitati de comunicare in limba engleza
  • Cunostinte desen tehnic, programe de proiectare
  • Cunostinte despre hidraulica si pneumatica
  • Cunostinte CNC reprezinta un avantaj
  • Persoană pro-activă, centrată pe rezolvarea de probleme
  • Dispus la deplasări în ţară şi străinătate.
  • Descrierea jobului

  • Responsabil implementare de tehnologii
  • Responsabil de proiect (implementare flux productie - din faza de comisionare pana in cea de optimizare productie)
  • Participa la programul de revizii al utilajelor
  • Gestioneaza piese de schimb si consumabile
  • Verifica, avizeaza si executa analize de costuri.
  • Beneficii - Makita EU, Branesti, Str. I.C. Bratianu, nr.164, Ilfov :

  • Transportul asigurat, in limita statiilor disponibile,
  • O masa pe zi, la cantina societatii,
  • Bonus anual,
  • Cadouri de Paste si Craciun,
  • Dezvoltare personala si profesionala,
  • Stabilitate financiara pe termen lung.
  • Raportați această lucrare