Consilier vanzari
Trodat
Iasi
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

va trebui sa aiba si reale abilitati de comunicare in scopul preluarii comenzilor lansate de clientii magazinului in care va activa.

Un plus va fi considerat de capacitatea si dorinta de invatare, cat si de deschiderea la nou a candidatului.

Descrierea jobului

Candidatul va trebui sa ajunga treptat de la desenarea cartilor de vizita si stampile, pana la executarea acestor produse cu aparatura specifica : imprimanta + masina de stampile, laser.

Beneficii :

  • toate drepturile legale :
  • carte de munca cu salariul negociat la angajare, dupa perioada de proba.
  • concediu de odihna
  • concediu medical si de maternitate.
  • bonus pentru orice depasire a target-ului stabilit pentru magazinul in care va activa candidatul.
  • Asiguram training in programele utilizate si tehnici de marketing in cadrul firmei.

    Raportați această lucrare