Soferi profesionisti
RST Logistik
Romania
9 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Daca esti in cautarea unui loc de munca si doresti sa lucrezi in o companie in continua dezvoltare, formata din colectiv tanar si dinamic, atunci esti in locul potrivit la noi in firma.

Cerinte :

  • Carnet de conducere C+E
  • Card Tahograf
  • Atestat CPC(cod 95)
  • Atestat ADR,constituie un avantaj
  • Experienta profesionala min. 1 an rute externe
  • Cunostiinte minime de Limba Germana sau Engleza,constituie un avantaj
  • Dorinta de afirmare si autodidact
  • Descrierea jobului

  • Efectuarea de transporturi de marfuri generale pe teritoriul Germaniei cu prelata tip Schmitz cu perdea,cu posibilitatea de a efectua pauzele saptamanale la una din bazele companiei sau hotel.
  • Se ofera :

  • Contract de munca German
  • Salariu incepe de la : 2100 euro / nett;Familisti cu copii 2500 eur / nett+ Bonusuri lunare de prezenta la munca
  • Program de lucru flexibil : 4 saptamani cu 1 libera sau 8 sapt. cu 2 saptamani libere
  • Transport cu avionul decontat de catre firma
  • Camioane Man,Daf si Mercedes Euro 6 foarte bine intretinute si spatioase
  • Asistenta gratuita din partea firmei in vederea intocmirii documentelor Germane
  • Asistenta gratuita in vederea obtinerii Alocatiei pentru copii
  • Pentru persoanele casatorite,eliberarea de nr. de identificare fiscal Klasse 3
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite