Electrical and Mechanical Engineer TESLA GERMANY PROJECT
Industries Service International
Iasi
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Studii tehnice de specialitate

Dornic de a aprofunda si dezvolta propriile abilitati in domeniu

Spirit de echipa,

Disponibilitate la deplasari atat in tara cat si in strainatate.

Vorbit fluent una din limbile Engleza si / sau Germana

Responsabilitati :

  • Efectuare montaj electric si mecanic la linii de productie in diferite fabrici din tara si strainatate
  • Punere in functiune, Teste
  • Intretinere linii de productie
  • Lucrari de mentenanta Masini si Automatizari Industriale din segmentul AUTOMOTIVE
  • Relocari de linii de productie in tara si in strainatate
  • Constituie avantaj familiarizarea cu sistemele de comanda PLC si CNC
  • Raportați această lucrare