Consilier Vanzari si Manipulant Marfa - Ploiesti
Homelux S.R.L.
Ploieşti, Romania
6 zile în urmă
source : MyNextJob

Candidatul ideal :

Este o persoana responsabila, implicata si serioasa, cu orientare catre clienti si nevoile lor.

Cerințe si abilitați :

  • Experiența pe o poziție similara constituie un avantaj;
  • Persoana organizata, responsabila, disciplinata, comunicativa;
  • Capacitate de organizare optima a timpului, atitudine pozitiva;
  • Persoana cu spirit de echipa si orientata spre rezultate;
  • Cunoștințe de utilizare a computerului. Descrierea jobului :
  • Consilierea clientilor;
  • Așezarea produselor in spatiile special amenajate;
  • Menținerea ordinii in depozit;
  • Candidatul ideal :

  • Descrierea jobului :

  • Incarcarea si / sau descarcarea mărfurilor in / din autovehiculele de livrare si semnalarea eventualelor defecte sau deteriorări;
  • Manipularea mărfurilor in depozit respectând regulile depozitului;
  • Pregătirea comenzilor pentru livrare;
  • Va oferim :

  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa;
  • Decont transport;
  • Oportunitati de promovare;
  • Un mediu de lucru placut si dinamic intr-o companie in plina expansiune.
  • Pozitia este deschisa pentru magazinul nostru din Ploiesti, DN 1, Ploiesti-Brasov, km 6, 107400, jud. Prahova.

    Raportați această lucrare